Doradca ds. Finansów - Częstochowa

Doradca ds. Finansów

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Częstochowa i okolice
Region: śląskie

Opis stanowiska:
• Aktywne pozyskiwanie klienta po odpowiednim przeszkoleniu w tym kierunku
• Sprzedaż produktów firmy
• Opieka posprzedażowa

Wymagania:
• Minimum wykształcenie średnie
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętności sprzedażowe
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:
• Rzetelne szkolenia produktowo- wdrożeniowe
• Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)
• Przejrzystą ścieżka kariery
• Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (Cv oraz listu motywacyjnego) na adres: biznes110@wp.pl

Cv bez zamieszczonej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883\". nie będą brane pod uwagę.

Autor ogłoszenia

Telefon: 791563130