Specjalista ds.obsługi Klienta/praca stacjonarna/Częstochowa - Częstochowa

Specjalista ds.obsługi Klienta/praca stacjonarna/Częstochowa

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Nasz Klient to firma założona w 1993 roku w celu zapewnienia stomatologom ze specjalizacją w zakresie ortodoncji wyspecjalizowanego magazynu materiałów oraz wysokiego poziomu obsługi. Zapewnia bardzo wysoką jakoś oferowanych materiałów, rzetelność usług i szeroko pojęte usługi wokół sprzedaży dla wymagających tego lekarzy specjalistów. Do swojego zespołu w Częstochowie poszukują samodzielnego specjalisty na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta-praca stacjonarna
Miejsce pracy: Częstochowa
Nr Ref: LJC09POSK

Zakres obowiązków:

Telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów w biurze
Przyjmowanie zamówień od Klientów i koordynacja wysyłek,
Wystawienia faktur
Współpraca z innymi działami firmy,
Udzielanie informacji klientom o produktach firmy.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie,
Doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej oraz telefonicznej obsłudze klienta,
Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Świetna organizacja pracy własnej,
Sprawna obsługa komputera Pakiet MS Office,
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
Zaangażowanie, samodzielność,
Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Pracę na pełen etat, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Miłą atmosferę pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: j.czyzycka@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0048 693 800 884. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: Nr ref LJC09POSK

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Autor ogłoszenia

Justyna

Telefon: 0048 693 800 884