PRZEDSTAWICIEL GAZOWNI - PRACA DLA STUDENTA , UCZNIA , DODATKOWA - Czechowice-Dziedzice

PRZEDSTAWICIEL GAZOWNI - PRACA DLA STUDENTA , UCZNIA , DODATKOWA

Miasto: Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice, Region: Lubelskie

Gi Worker jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią Gi Group - największej grupy włoskiej w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Dla jednego z naszych klientów, lidera rynku gazu w Polsce,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL GAZOWNI
PRACA DLA STUDENTÓW i UCZNIÓW
ORAZ OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY DODATKOWEJ
Miejsce pracy: Skoczów , Cieszyn , Ustroń ,
Czechowice – Dziedzice , Wadowice , Kęty , Bielsko-Biała
Zadania:

Przeprowadzanie aktualizacji umów na dostawy gazu u odbiorców.

Obowiązki:
• odczyt stanu gazomierza wg. otrzymanej listy z Biura Obsługi Klienta
• weryfikacja dokumentu tożsamości osoby będącej stroną umowy
• wypełnienie druku Umowy Kompleksowej Dostarczania Paliwa Gazowego

Wymagania:

• komunikatywność, miła aparycja, uczciwość
• umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
• Praca na umowę zlecenia, nienormowany czas pracy
• Stawka za jedną podpisaną umowę 2,50 zł brutto
• Przed przystąpieniem do wykonywania w/w czynności osoba podlegać będzie zapoznaniu się z zakresem czynności, oraz przejdzie szkolenie wstępne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
• Kandydat otrzyma stosowne pełnomocnictwa do spisywania w/w umów oraz identyfikator.
Kontakt:
Dokumenty aplikacyjne wraz z nazwą stanowiska i miasta, w którym chce się podjąć pracę prosimy przesyłać na adres: biuro.bielsko@worker.pl

Gi Worker Sp z o.o.
ul. Mickiewicza 19/4
43-300 Bielsko-Biała
Tel.: 033 / 829 30 93

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Autor ogłoszenia

GI WORKER

Telefon: (033)829 30 93