Pracownik produkcji - Czechowice-Dziedzice

Pracownik produkcji

Miasto: Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice, Region: Lubelskie

Tytuł stanowiska: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice

Zadania:
- praca na linii produkcyjnej
- kontrola wizualna produkowanych detali
- obsługa wtryskarek

Wymagania:
- wysoka sprawność manualna, dobry wzrok
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Wynagrodzenie: stałe 17,50 zł brutto/h + dodatki

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Inne benefity: dobrze zorganizowane zaplecze socjalne (jadalnia z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką)

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) przez link: https://selekt.traffit.com/public/an/4

Kontakt ws. oferty: Magdalena tel. 534 742 847, magdalena.zolnierz@selekt.info

Autor ogłoszenia

Telefon: 534742847