MAGISTER FARMACJI - Bytom

MAGISTER FARMACJI

Miasto: Ogłoszenia Bytom, Region: Lubelskie

Ogólnopolska sieć aptek poszukuje do swej apteki w Bytomiu Magistra Farmacji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (mgr farmacji)
- prawo do samodzielnego wykonywania zawodu
- umiejętność samodzielnej ekspozycji leków
- umiejętność wykonywania leków „robionych”
- umiejętność zamawiania towaru
- dyspozycyjność, zaangażowanie
- samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:
- samodzielna ekspedycja leków
- wykonywanie leków recepturowych
- zamawianie i przyjmowanie towaru
- obsługa systemu Kamsoft
- obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) na adres e.blaszak@pgbhr.com, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Telefon: 501 026 724