Młodszy Serwisant - Bytom

Młodszy Serwisant

Miasto: Ogłoszenia Bytom, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych, posiadającej siedzibę w Bytomiu i działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref. MS/1202

Najważniejsze obowiązki:

- instalacje, serwis i konserwacje maszyn w siedzibie firmy klienta,
- praca mobilna na terenie Polski.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,
- umiejętność odczytywania schematów elektrycznych,
- znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ciekawą, dynamiczną pracę w stabilnej firmie,
- szkolenia produktowe (również zagraniczne),
- samochód służbowy oraz narzędzia pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Talent Partners

Telefon: 323071700

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Młodszy Serwisant