Pracownik inwentaryzacji Bytom - Bytom

Pracownik inwentaryzacji Bytom

Miasto: Ogłoszenia Bytom, Region: Lubelskie

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
Poznać wiele interesujących osób?
A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Pracownik inwentaryzacji
Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
Wymagania od kandydatów:
• Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych,
• Aktualna książeczka sanepidu,
• Znajomość podstaw obsługi komputera,
• Pełnoletność.
Zapewniamy:
• Umowę zlecenie ZUS,
• Ubezpieczenie na czas trwania umowy,
• Odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych,
• Pakiet szkoleń,
• Transport na inwentaryzacje wyjazdowe,
• Atrakcyjne wynagrodzenie:
stawka dzienna – 11,01 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 06:00-22:00),
stawka nocna – 13,50 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 22:00-06:00),
• Stawki EXTRA za pracę powyżej 8 godzin:
16,50 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 06:00-22:00
24,23 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 22:00-06:00
• Pracę w miłej atmosferze,
• Możliwość nawiązania stałej współpracy.
Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:
W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag

Autor ogłoszenia

Invent

Telefon: 71 3778800