Magazynier - Operator Wózka Widłowego - Bieruń

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Miasto: Ogłoszenia Bieruń, Region: Lubelskie

SPM Poland Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko:
Zadania:

dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie
obsługa wózka widłowego na terenie magazynu
wprowadzanie danych do systemu magazynowego

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe
roczne doświadczenie w pracy na magazynie z obsługą wózka widłowego
uprawnienia na wózki widłowe – warunek konieczny!
umiejętność pracy w grupie
odpowiedzialność
znajomość obsługi komputera oraz obsługi skanera

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
konkrecyjne wynagrodzenie
pracę w młodym zespole
miłą atmosferę pracy
możliwość zdobycia doświadczenia
osobom z potencjałem - możliwość rozwoju

Autor ogłoszenia

SPM Poland Sp. z o. o.

Telefon: 32 325 39 49

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Magazynier - Operator Wózka Widłowego