Hydraulik - Niemcy - Bielsko-Biała

Hydraulik - Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko hydraulika.

Zakres obowiązków:
montaż instalacji C.O
montaż, naprawa instalacji centralnego ogrzewania w miedzi oraz tworzywie
sprawdzanie poprawności instalacji
praca zgodnie z rysunkiem technicznym
biały montaż

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe
doświadczenie w zawodzie
uprawnienia do montażu instalacji sanitarnych oraz grzewczych
dokładność, precyzja
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój
wysokie wynagrodzenie
niemiecka umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres personel@agencja-headhunters.eu z tematem wiadomości HYDRAULIK, dołączając klauzulę nt. przetwarzania danych osobowych.

Agencja Pracy Headhunters
Telefon: +48 91 434 88 88
Fax: +48 91 434 88 77
Adres: ul. Kmieca 27, 71-085 Szczecin
E-mail: personel@agencja-headhunters.eu

Autor ogłoszenia

Headhunters

Telefon: 914348888