doradca prawno finansowy - Bielsko-Biała

doradca prawno finansowy

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Firma Europejskie Doradztwo Finansowe poszukuje osób na stanowisko:

- doradca prawno-finansowy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- zaświadczenie o niekaralności
- wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
- swoboda wyrażania się
- brak zahamowań przed spotykaniem się z klientami
- mile widziane zainteresowanie branżą finansową

Obowiązki:
- odbywanie spotkań biznesowych (nie trzeba samemu szukać klientów!)
- raportowanie
- uczestnictwo w szkoleniach
- aktywność w zakresie odbywania spotkań i poszerzania oferty produktowej dla klientów

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie lub pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej
- szkolenia w pełni przygotowujące do wykonywania pracy
- własną bazę teleadresową co pozwala uniknąć żmudnego procesu poszukiwania klientów
- darmowy telemarketing (nie musisz nawet sam umawiać się na spotkania)
- zarobki zależne od zaangażowania (średnio ok. 3 tyś.)
- możliwość szybkiego awansu na menadżera (dla zaangażowanych już w 3 miesiące)

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres edf-bielsko@tlen.pl

Autor ogłoszenia

Marek Iwan

Telefon: 692348773