Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych - Bielsko-Biała

Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Stawowy sp. z o. o. Autoryzowany Dealer Hyundai (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego salonu i serwisu w Rybniku poszukuje kandydata na stanowisko:
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie, utrzymanie i obsługę klientów instytucjonalnych. Będzie ona rozliczana za realizowanie planów sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych oraz specjalistycznych zabudów. Osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów w systemie CRM, rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych oraz szeroko rozumiane działania marketingowe. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.
Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym; posiadający minimum roczne doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, dużym atutem będą posiadane certyfikaty sprzedawcy samochodów. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; prawa jazdy kategorii B; doświadczenia i umiejętności opracowywania materiałów do specyfikacji technicznych przetargów oraz znajomości lokalnego rynku. Ważnymi zaletami są: wysokie zdolności interpersonalne, miła prezencja, dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i osiągania wysokich wyników. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które stale podnoszą swoją wiedzę produktową i sprzedażową.

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- długofalową współpracę
- szeroki wybór szkoleń
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w dynamicznym, młodym zespole

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: biuro@stawowy.com.pl (w temacie wpisując nazwę stanowiska) lub na adres: Stawowy Sp. z o. o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała.
Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).” Kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Stawowy

Telefon: 33