Przedstawiciel ds. dezynfekcji - Bielsko-Biała

Przedstawiciel ds. dezynfekcji

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Poszukujemy przedstawicieli do dystrybucji środków dezynfekcyjnych na terenie całej Polski.
Nr ref. PH/Dzf
Opis stanowiska:

- Budowanie strategii firmy w regionie
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z
dotychczasowymi
- Kreowanie i dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego najlepiej w branży
dezynfekcyjnej
- Wykształcenie min. średnie, najlepiej wyższe
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej lub chęć jej otworzenia
Oferujemy:
- Wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników
- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,PH/Dzf”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"