Kasjer / Sprzedawca w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała

Kasjer / Sprzedawca w Bielsku-Białej

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

InterKadra jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Bielsku-Białej na stanowisku:

Kasjer/Sprzedawca

Numer referencyjny: KS/BB

Lokalizacja: Bielsko – Biała

Obowiązki
• Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
• Obsługa Klienta
• Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Wymagania
• Książeczka sanitarno - epidemiologiczna (warunek konieczny)
• Dyspozycyjność
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Motywacja do pracy

Wybranym kandydatom oferujemy
• Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
• Bezpłatne szkolenie kasjerskie
• Elastyczny grafik pracy
• Stawkę godzinową
• Praca w marketach na terenie Bielska – Białej

Kontakt
CV prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro.katowice@interkadra.pl, informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

InterKadra

Telefon: 32 441 77 29