Asystent ds. sprzedaży samochodów - Bielsko-Biała

Asystent ds. sprzedaży samochodów

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Stawowy Sp. z o.o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI W BIELSKU-BIAŁEJ zatrudni na stanowisku:

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz prawa jazdy. Ważnymi atutami są: otwartość, komunikatywność, miła prezencja, dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i osiągania wysokich wyników.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznym zespole
- perspektywę rozwoju zawodowego
- szeroki wybór szkoleń
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: zaneta.stawowy@stawowy.com.pl  lub na adres: Stawowy Sp. z o. o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała. W liście prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”  Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Stawowy Sp. z o.o.

Telefon: 33 810 77 00