Menedżer - Bielsko-Biała

Menedżer

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Zatrudnimy Menedżera dla Agencji PKO BP BANKOWY PTE. PKO BP Bankowy PTE należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.
Obecnie poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Menedżer

Twoje zadania to: prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz selekcji na współpracowników, odpowiedzialność za sprzedaż produktów, szkolenie zespołu, motywowanie podwładnych,

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie,
• Niekaralność
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Mile widziane doświadczenie w branży sprzedażowej,
• Przedsiębiorczość, konsekwencja w działaniu, kreatywność

Oferujemy:
• Wysokie wynagrodzenie: prowizja + premia
• Przygotowanie do zawodu
• Możliwość rozwoju,
• Pracę wg określonych standardów sprzedażowych,
• Nienormowany czas pracy,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja.vaiavcv@gmail.com
z dopiskiem Menedżer

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)\"

Autor ogłoszenia

PKO BP BANKOWY PTE