Kierownik Apteki Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

Kierownik Apteki Bielsko-Biała

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Zatrudnimy Kierownika apteki w Bielsku-Białej:
Wymagania:
wykształcenie wyższe ( magister farmacji)
prawo do samodzielnego wykonywania zawodu
staż pracy w aptece na stanowisku magistra ( min. 5 lat) lub specjalizacja 1 stopnia, ewentualnie magister ze stażem 4- 4,5 letnim, który wchodzi w uprawnienia kierownicze
umiejętność samodzielnej ekspozycji leków
umiejętność wykonywania leków „robionych”
umiejętność zamawiania towaru
dyspozycyjność, zaangażowanie
samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

Zakres obowiązków:
administrowanie apteką zgodnie z ustawą Prawo Farmaceutyczne
nadzór nad podległym personelem
samodzielna ekspozycja leków
wykonywanie leków recepturowych
zamawianie i przyjmowanie towaru
obsługa systemu Kamsoft
obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia
- przyjazną atmosferę w pracy

osoby zainteresowane proszę o kontakt: mfaber@europharma.com.pl
w tytule maila: Kierownik apteki Bielsko

Autor ogłoszenia

E

Telefon: 784033905