Typ stanowiska: Przedstawiciel - Bielsko-Biała

Typ stanowiska: Przedstawiciel

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Pracodawca: Eurocom IT Bielsko-Biała
Branża: Marketing, Reklama, Promocja i PR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Minimalne wykształcenie: Średnie
Zadania:
planowanie oraz prowadzenie kampanii marketingowych dla danego produktu
wspieranie sprzedazy poprzez prowadzenie akcji promocyjnych
tworzenie informacji prasowych na temat produktów
odpowiedzialność za współprace z podwykonawcami
tworzenie wizerunku firmy na rynku
Wymagania:
min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branzy usługowej
doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych
znajomość narzędzi marketingowych
kreatywność i samodzielność podejmowania decyzji
lekkie pióro
zaangazowanie

Firma oferuje ciekawą pracę, która pozwoli na rozwój umiejętności.
Firma oferuje ciekawe warunki wynagrodzenia oraz pakiet narzędzi.

Z dopiskiem PRZEDSTAWICIEL
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: E-mail: praca@eurocom.net.pl