Stolarz / Montażysta meblowy - Bielsko-Biała

Stolarz / Montażysta meblowy

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Zadania:
- składanie mebli projektowanych wg przygotowanej dokumentacji
- obsługa maszyn i narzędzi do obróbki materiałów meblowych
- montaż mebli oraz innych elementów wykończenia wnętrz u klientów zarówno lokalnie jak i poza granicami kraju

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- praktyczne doświadczenie w branży meblarskiej
- umiejętności manualne
- umiejętność pracy w grupie
- dyspozycyjność
- dokładność
- odpowiedzialność
- prawo jazdy kat. B

Firma oferuje :
- stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie rodzinnej
- pracę przy projektach o różnym stopniu skomplikowania
- możliwość rozwijania umiejętności
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz efektów pracy

Warunki zatrudnienia: umowa po okresie próbnym

Autor ogłoszenia

Sel-work

Telefon: 535430871

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Stolarz / Montażysta meblowy