Operator maszyn do produkcji mebli - Bielsko-Biała

Operator maszyn do produkcji mebli

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Tytuł stanowiska: Operator maszyn do produkcji mebli
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wynagrodzenie: 1900-2200 Netto
Branża: Meblarska
Praca na dwie zmiany

Zadania:
- obsługa maszyn CNC
- obsługa innych maszyn i narzędzi stolarskich
- pomocnicze prace stolarskie
- umiejętność obsługi komputera
- kontrola zgodności produktów z dokumentacją

Wymagania:
- dobra znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenie w branży meblarskiej mile widziane
- umiejętność pracy w grupie

Firma oferuje:
- wynagrodzenie 1900 - 2200 netto uzależnione od doświadczenia i wyników pracy
- stabilną pracę na pełny etat w dobrze prosperującej firmie rodzinnej
- pracę przy projektach o różnym stopniu skomplikowania
- możliwość rozwoju zawodowego

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę po okresie próbnym, praca na dwie zmiany

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres santa.roganowicz@sel-work.pl
W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Autor ogłoszenia

Sel-work

Telefon: 535430871