Mechanik - Bielsko-Biała

Mechanik

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Stawowy Sp. z o. o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 20-letnie doświadczenie, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club, wyróżniona licznymi nagrodami (DEALER ROKU 2015. Nagroda za największy wolumen sprzedaży w kredycie w 2015 roku. DEALER ROKU 2014. Dealer roku 2014 w sprzedaży kredytów samochodowych. Dyplom za najlepsze wyniki sprzedaży produktów Hyundai Finance w 2014 roku. Dealer Roku 2013 w sprzedaży leasingu. Region Śląski. Nagroda za największą sprzedaż w 2013 roku, w grupie B. itd) oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego salonu i serwisu w Rybniku poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się wykonywaniem pracy w zakresie napraw gwarancyjnych, napraw bieżących oraz przeglądów gwarancyjnych samochodów. Do obowiązków będzie także należał montaż dodatkowego wyposażenia i doposażenia, obsługa samochodów służbowych, obsługa urządzeń technicznych, tj. urządzenia diagnostyczne, testery, urządzenia do pomiaru geometrii. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej jakości wykonywanych prac, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe na kierunku mechanik
prawo jazdy kat. B
doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik
rzetelność
brak nałogów
zdolności manualne

Oferujemy:
wysokie wynagrodzenie
pracę w autoryzowanym serwisie samochodowym
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych kompetencji
pracę w doświadczonym zespole pracowników
przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail (w temacie wpisując nazwę stanowiska i lokalizację)
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Stawowy Sp. z o.o.