Mechanik - Bielsko-Biała

Mechanik

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Stawowy sp. z o. o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 20-letnie doświadczenie, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club, wyróżniona licznymi nagrodami oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się wykonywaniem pracy w zakresie napraw gwarancyjnych, napraw bieżących oraz przeglądów gwarancyjnych samochodów. Do obowiązków będzie także należał montaż dodatkowego wyposażenia i doposażenia, obsługa samochodów służbowych, obsługa urządzeń technicznych, tj. urządzenia diagnostyczne, testery, urządzenia do pomiaru geometrii. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej jakości wykonywanych prac, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe na kierunku mechanik
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik
- rzetelność
- brak nałogów
- zdolności manualne

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie
- pracę w autoryzowanym serwisie samochodowym
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych kompetencji
- pracę w doświadczonym zespole pracowników
- przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail (w temacie wpisując nazwę stanowiska) lub na adres: Stawowy Sp. z o. o., ul. Czarna 22, 43-346 Bielsko-Biała.
Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).” Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

STAWOWY SP. Z O.O.

Telefon: 33 810 77 88