Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji - Bielsko-Biała

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Grupa Commercial Union Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią grupy Aviva, piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie.
W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i internet.

Obecnie dla poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Oferujemy:
Profesjonalny system szkoleń,
Stabilną karierę w międzynarodowej organizacji,
Nowoczesne narzędzia pracy,
Elastyczne godziny pracy,
Wysokie dochody!

Nasze oczekiwania:
Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów,
Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne,
Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży,
Gotowość do podejmowania wyzwań.

Najważniejsze zadania Doradców to:
Pozyskiwanie Klientów,
Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
Sprzedaż produktów finansowych.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: wydrzynska.d@gmail.com

Prosimy o dopisanie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”

Autor ogłoszenia

Dorota Wydrzyńska

Telefon: 694602949