Sekretarz szkoły ds. prezentacji oferty edukacyjnej - Bielsko-Biała

Sekretarz szkoły ds. prezentacji oferty edukacyjnej

Miasto: Ogłoszenia Bielsko-Biała, Region: Lubelskie

Zakres obowiązków:
• Telefoniczna i osobista obsługa klienta,
• Wysoka orientacja na potrzeby klienta,
• Pomoc w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dla odbiorców usług edukacyjnych,
• Dystrybucja materiałów promocyjno - informacyjnych,
• Wspieranie pozostałych pracowników sekretariatu w ich działaniach

Oczekujemy:

• Znajomości pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),
• Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do regularnego wykorzystywania samochodu prywatnego do celów służbowych (zwrot kosztów zgodnie ze stawką ustawową),
• Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Nastawienia w pracy na realizację wyznaczonych celów
• Gotowości do prowadzenia wystąpień publicznych

Mile widziane:
• Uczestniczenie w praktykach i stażach,
• Udział w wolontariatach,
• Działalność w organizacjach studenckich,
• Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• Atrakcyjny system premiowy
• System szkoleń wdrożeniowych
• Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na bardzo dobrych warunkach,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy)
• Różnorodność działań i dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Możliwość rozwoju zawodowego

Autor ogłoszenia

Zak