Opiekunka Osób Starszych w Niemczech - Będzin

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Będzin, Region: Lubelskie

Renomowana agencja SenioVita poszukuje przyjaznych i pogodnych kobiet do pracy na stanowisku opiekunki osób starszych w Niemczech.

Z naszą firmą co miesiąc zarabiasz więcej !!

Obowiązki:

• troska o powierzoną osobę i jej dobre samopoczucie,
• podstawowa opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach),
• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów).

Wymagania:

• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację,
• preferowany wiek 28 - 65 lat,
• cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy:

• jedne z najwyższych i pewnych zarobków wśród polskich agencji !!
• co miesiąc wyższe zarobki
• umowę (odprowadzamy za Ciebie wszelkie składki, ubezpieczenia oraz podatki),
• legalne zatrudnienie potwierdzone przez ZUS drukiem E101,
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
• zwrot kosztów podróży,
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie,
• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji oraz oczekiwań kandydatki,
• elastyczne terminy i zasady wyjazdów,
• stałą opiekę ze strony przedstawiciela firmy na terenie Niemiec.

Mile widziane:

• prawo jazdy,
• doświadczenie w branży medycznej.

Nie przegap okazji !!

Już teraz wyślij do nas swoje CV na adres e-mail:
magda@seniovita.pl

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:
(058) 66-77-082

Autor ogłoszenia

Pani Magdalena

Telefon: (058) 66 77 082