Specjalista ds. Zakupu Złomu - Będzin

Specjalista ds. Zakupu Złomu

Miasto: Ogłoszenia Będzin, Region: Lubelskie

Hrcompass dla swojego Klienta, firmy z branży surowców wtórnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin
Region pracy: śląskie
Nr referencyjny: SdZZ/B/AD

Opis stanowiska:

* Samodzielne pozyskiwanie źródeł dostawców surowców wtórnych
* Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
* Przygotowywanie i negocjacja ofert zakupowych
* Kontrola jakości materiałów oraz procesu ich zakupu i dostaw

Wymagania:

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Znajomość branży recyklingu metali
* Wysokie umiejętności negocjacyjne
* Bardzo dobra organizacja pracy
* Samodzielność
* Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

* Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uzależnioną od wyników sprzedaży
* Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę www .hrcompass.pl lub na adres mailowy rekrutacja@hrcompass.pl wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny oferty.
Gwarantujemy poufność procesu rekrutacji.
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych.