Osoba do prowadzenia strony internetowej Praca zdalna Cala Polska - Będzin

Osoba do prowadzenia strony internetowej Praca zdalna Cala Polska

Miasto: Ogłoszenia Będzin, Region: Lubelskie

Poszukujemy osoby do pomocy w prowadzeniu serwisu internetowego www.dzieciak.co.uk.

Tematyka serwisu: dzieci, rodzina, ciąża, poród w Wielkiej Brytanii.

Wymagania:
Dobra znajomość tematyki związanej z serwisem.
Sprawna obsługa komputera.
Umiejętność samodzielnego tworzenia i redagowania tekstów
Doświadczenie na podobnym stanowisku, nie jest wymagane
Inicjatywa do samodzielnego działania, kreatywność i twórcze podejście do pracy, terminowość i obowiązkowość w działaniu.
Znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
Tworzenie i redagowanie tekstów, kontrola treści zamieszczanych w serwisie.
Umiejętność aktywnego udziału w współtworzeniu koncepcji sprzedażowych oferowanych w serwisie usług.
Udział w rozwoju serwisu www, kreowanie nowych pomysłów, funkcjonalności..
Rozwój nowych produktów i usług dostępnych w serwisie.
Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Oferujemy:
Praca na pół etatu, wynagrodzenie podstawowe + bonus.

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy wysyłać mailem na adres: redakcja(małpa)dzieciak.co.uk.

Autor ogłoszenia

AandB dzieciak.co.uk

Telefon: 00447871438119