Bulinka - w typie podhalana - Będzin

Bulinka - w typie podhalana

Miasto: Ogłoszenia Będzin, Region: Lubelskie

Bulinka – młoda sunia w typie owczarka podhalańskiego

‘Nasza’ Bulinka to ok. 2 letnia sunia o dużej urodzie, która najbardziej na świecie lubi przytulanie i głaskanie. Jest towarzyska i pogodna, pomimo tego, co spotkało ją w przeszłości.
Bulinka trafiła pod opiekę Fundacji BONO ze schroniska, gdzie pomoc jej była niemożliwa. Niestety, sunia ma problemy z tylną łapką oraz stawami biodrowymi. Fundacja umieściła ją w domu tymczasowym, gdzie sunia przez pół roku dochodziła do siebie oraz była diagnozowana przez specjalistów. Wreszcie jest gotowa na podróż do nowego, prawdziwego domu!
Sunia lubi psie towarzystwo. Ma także łagodny stosunek do dzieci. Wobec obcych wykazuje typowo podhalańskie cechy, czyli nieufność oraz czujność. Instynktownie stróżuje na swoim terenie.
Bulina szuka ciepłego i odpowiedzialnego domu. Jest sunią w typie owczarka podhalańskiego, która, jak każdy młody pies, wymaga kontynuowania socjalizacji oraz systematycznej pracy. Powinna także codziennie spacerować. Idealny będzie dla niej dom z ogródkiem.

Jeżeli chciałbyś dać Bulince nowy, wspaniały dom, skontaktuj się z nami:
Kontakt w sprawie adopcji:
tel.605 420 762
adopcje@fundacjabono.pl
Nie odpowiadamy na sms!

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed i poadopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz zapewnienie psu godnych warunków bytowych. Szukamy odpowiedzialnego domu, w którym Bulinka będzie członkiem rodziny a nie alarmem na złodzieja, w żadnym wypadku nie zostanie wydany na łańcuch czy do kojca.

Jeśli nie możesz adoptować psa a chciałbyś wspomóc jego utrzymanie lub inne nasze działania podajemy dane fundacji:
Fundacja Pomocy Zwierzętom "BONO"
Zagórze 2b, 66-016 Czerwieńsk
Konto: PL53 1240 1268 1111 0010 3558 4567
SWIFT: PKOPPLPW, KRS: 0000365802
Paypal: beata.es@o2.pl

Autor ogłoszenia

Fundacja Bono

Telefon: 605 420 762

Skontaktuj się telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Bulinka - w typie podhalana