Pracownik produkcji - Żukowo

Pracownik produkcji

Miasto: Ogłoszenia Żukowo, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr. referencyjny: PPJ/w37
Miejsce pracy: Żukowo

Obowiązki:
• Praca stojąca przy maszynach
• Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:
• Ważna Książeczka Sanepidu – warunek konieczny
• Cierpliwość oraz umiejętność koncentracji
• Chęć do pracy
• Zdolności manualne
• Umiejętność dostosowania się i przestrzegania ustalonych procedur
• Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej w pozycji stojącej
• Mile widziane Panie z doświadczeniem w pracy w firmach produkcyjnych

Oferujemy:
• Pracę na pełen etat z możliwością otrzymywania premii,
• Umowę o pracę tymczasową,
• Pracę jednozmianową w godzinach 7-15

Praca od zaraz
Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego PPJ/w37 na adres:

bogna.borawska@adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

Adecco Poland