OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER (Żukowo) - Żukowo

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER (Żukowo)

Miasto: Ogłoszenia Żukowo, Region: Lubelskie

ETIF Polska Sp. z o.o. to Agencja Doradztwa Personalnego działająca od roku 2006 na polskim rynku szerokorozumianego obszaru HR. Obecnie dla naszego Klienta, który jest solidnym i wiarygodnym pracodawcą poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, poparte doświadczeniem na stanowisku operatora wózka widłowego i pracownika magazynowego,
- doświadczenie w obsłudze komputera.

obowiązki:
- transport wewnątrzzakładowy wózkiem widłowym,
- inne prace magazynowe.

oferujemy:
- umowę o pracę zdecydowanie na dłuższy okres- docelowo na stałe,
- przestrzeganie wszelkich praw Pracownika zgodnie z Kodeksem Pracy
- pracę dla wiarygodnego pracodawcy w Żukowie,
- pracę w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00).

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. OWZ/03/11. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Etif Polska

Telefon: 58 340 99 00