Operator CNC Żukowo - Żukowo

Operator CNC Żukowo

Miasto: Ogłoszenia Żukowo, Region: Lubelskie

obowiązki:

- samodzielna obsługa maszyn CNC,

- ustawianie maszyn CNC.

wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe,

- doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC - obróbka skrawaniem,

- rozumienie rysunku technicznego,

- gotowość do pracy na trzy zmiany,

- doświadczenie na HAIDENHAIN tn530 będzie dodatkowym atutem.

oferujemy:

- umowę o pracę u solidnego pracodawcy,

- przestrzeganie wszelkich praw pracownika zgodnie z Kodeksem Pracy,

- zatrudnienie zdecydowanie na dłuższy okres - docelowo na stałe.

- pracę na trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6;00,

- prace w Żukowie.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref. CNC/04/11. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Autor ogłoszenia

Etif Polska