KIEROWNIK SKLEPU - Wejherowo

KIEROWNIK SKLEPU

Miasto: Ogłoszenia Wejherowo, Region: Lubelskie

Jesteśmy siecią handlową. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wejherowo
Nr referencyjny: W/10/11

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie podległym zespołem, wyniki sklepu oraz zgodność jego funkcjonowania z obowiązującymi w firmie standardami.

Wymagania:
•wykształcenie minimum średnie,
•kilkuletnie doświadczenie w handlu,
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•umiejętności interpersonalne,
•dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
•atrakcyjną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
•możliwość rozwoju zawodowego,
•liczne szkolenia,
•atrakcyjny system wynagrodzeń.

CV prosimy przesłać na adres:

karolina.mlynarska@gmail.com

W tytule maila należy podać nr referencyjny!

W cv prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883\"