Pracownik Utrzymania Dróg (z prawem jazdy kat. C+E) na trasie Nowy Dwór Gdański - Wejherowo - Wejherowo

Pracownik Utrzymania Dróg (z prawem jazdy kat. C+E) na trasie Nowy Dwór Gdański - Wejherowo

Miasto: Ogłoszenia Wejherowo, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Dróg z prawem jazdy kat. C+E

Numer ref.: PUDCE/GD/2015

Miejsce pracy: trasa Nowy Dwór Gdański - Wejherowo

Zadania:
•wykonanie powierzonych prac zwizanych z utrzymaniem dróg (koszenie trawy, naprawianie nawierzchni drogi, usunięcie graffiti, naprawianie barierek, oznakowanie drogi podczas wypadku, mycie ekranów akustycznych, zbieranie śmieci, odśnieżanie chodników i drogi),
•prowadzenie podstawowej dokumentacji wykonywanych prac,
•patrolowanie i kontrolowanie sytuacji bieżącej na drogach,

Wymagania:
•prawo jazdy kat C+E (niezbędne do zimowego utrzymania),
•sprawność fizyczna, umiejętność pracy w zespole, motywacja do pracy, odpowiedzialność, sumienność,
•mile widziane uprawnienia: HDS, spawanie, obsługa palników gazowych, operator podnośnika (zwyżka).

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 5,5 roku,
•dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
•zatrudnienie od 1 stycznia 2016,
•udział w szkoleniach,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV zawierającego klauzulę o poufności danych osobowych z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego PUDCE/GD/2015 na adres:

edyta.zamora@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

ZdjęciaZdjecia - Pracownik Utrzymania Dróg (z prawem jazdy kat. C+E) na trasie Nowy Dwór Gdański - Wejherowo