Key Account Manager - Tczew

Key Account Manager

Miasto: Ogłoszenia Tczew, Region: Lubelskie

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Nr licencji Adecco: agencja zatrudnienia :364 /1a (oferty krajowe), 364/1b (oferty zagraniczne); agencja pracy tymczasowej – nr 364/3

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Zakres obowiązków:

•pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi, strategicznymi Klientami
•określenie potrzeb Klientów i przygotowanie płaszczyzn współpracy
•realizacja założonego budżetu sprzedaży
•bezpośrednia, bieżąca współpraca z wybraną grupą kluczowych Klientów

Oczekujemy:

•wykształcenie wyższe
•min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
•bardzo dobra znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego
•znajomość programów komputerowych MS Office
•prawo jazdy kat. B
•komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
•dobra organizacja pracy własnej
•gotowość do częstych podróży służbowych
•mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie;
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•pakiet profesjonalnych szkoleń;
•narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop).

Zainteresowane osoby zapraszamy do do przesłania CV i listu motywacyjnego oznaczonego w temacie nazwą stanowiska na adres: anna.kurczewska@adecco.pl

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych”

Autor ogłoszenia

Adecco

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Key Account Manager