Malarz Proszkowy - Tczew

Malarz Proszkowy

Miasto: Ogłoszenia Tczew, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.
Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy z zagranicznym kapitałem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Tczew
Nr ref.: MP/10

Obowiązki:
• malowanie proszkowe detali blachy zgodnie z wymaganiami jakościowymi,
• kontrola nad prawidłowością procesu,
• bieżący dobór komponentów do produkcji,
• manualne usuwanie widocznych usterek,
• wizualno-dotykowa ocena blachy i wykonanych czynności,
• bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem czystości narzędzi.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku.
• brak przeciwwskazań do pracy zmianowej,
• zaangażowanie,
• zdyscyplinowanie.

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej,
• Ofertę pracy tymczasowej i stałe wynagrodzenie,
• prywatną opiekę zdrowotną,
• perspektywę rozwoju zawodowego dla najlepszych,
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres tczew@progreshr.pl w tytule wpisując numer referencyjny MP/10 Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.progreshr.pl Nr. rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\"

Autor ogłoszenia

Progres HR

Telefon: 587773931