DORADCA KLIENTA / CUSTOMER SERVICE - Sopot

DORADCA KLIENTA / CUSTOMER SERVICE

Miasto: Ogłoszenia Sopot, Region: Lubelskie

Firma CREO, zajmującej się sprzedażą specjalistycznych materiałów samoprzylepnych oraz silikonowanych, w związku z rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: P0 55/07

Zakres obowiązków:
•Obsługa Klientów,
•Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
•Utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami,
•Obsługa przedsprzedażowa.
Wymagania:
•Min. średnie wykształcenie,
•Znajomość obsługi pakietu MS Office,
•Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
•Znajomość zagadnień z zakresu handlu i marketingu,
•Umiejętność nawiązywania kontaktów,
•Umiejętność organizacji pracy i planowania,
•Znajomość języka angielskiego mówionego i pisanego,
•Nastawienie na realizację celów i zadań.
Oferujemy:
•Atrakcyjny system wynagrodzeń
•Niezbędne narzędzia pracy
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z klauzulą
o przetwarzaniu danych osobowych na adres: rekrutacja@creo.gda.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - DORADCA KLIENTA / CUSTOMER SERVICE