Doradca ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Sopot

Doradca ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Miasto: Ogłoszenia Sopot, Region: Lubelskie

Obecnie naszym Klientem jest jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce należąca do międzynarodowej grupy bankowo - ubezpieczeniowej. W związku z rozwojem działalności Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot
nr ref.: SME/AS/Sopot

Zadania:
• Doradztwo w zakresie produktów bankowych i bankowo - ubezpieczeniowych oferowanych przez grupę kapitałową banku
• Osiąganie założonych planów sprzedaży produktów bankowych z segmentu dla małych i średnich przedsiębiorstw
• Obsługa Klientów, identyfikowanie ich potrzeb oraz oczekiwań
• Budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientem
• Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi
• Kreowanie pozytywnego wizerunku banku na rynku usług finansowych

Oczekiwania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne
• Ugruntowana wiedza ekonomiczna z zakresu kredytowania i analizy finansowej
• Znajomość rynku usług finansowych, szczególnie produktów z segmentu dla małych i średnich przedsiębiorstw
• Zorientowanie na wyniki, samodzielność i wykazywanie inicjatywy
• Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży
• Wysoki poziom zdolności interpersonalnych

Oferujemy:
• Interesującą pracę w dynamicznym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w różnorodnych szkoleniach
• Pakiet świadczeń socjalnych i opiekę medyczną
• Rozbudowany system premiowy

Osoby zainteresowane proszone są o pilne nadsyłanie CV na wraz z nr referencyjnym w temacie maila na adres: praca.as@focus.biz.pl

Autor ogłoszenia

Focus