Merchandiser - Wykładanie towaru na marketach budowlanych w Słupsku - Słupsk

Merchandiser - Wykładanie towaru na marketach budowlanych w Słupsku

Miasto: Ogłoszenia Słupsk, Region: Lubelskie

Wykładanie towaru na terenie marketów budowlanych w Słupsku

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru na serwisach w 2 marketach budowlanych w Słupsku.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Castorama Słupsk, OBI Słupsk;
Umowa: Umowa Zlecenie

Czas pracy – trzy serwisy dla trzech firm:
Serwis 1: regularnie wykonywane 2 wizyty tygodniowo; 1 wizyta w tygodniu na każdym markecie, trwająca 2 godziny; stawka: 12zł brutto/godz;
Serwis 2: 1 wizyta w miesiącu w Castorama, trwająca 2 godziny; stawka: 12zł brutto/godz;
Serwis 3: 5 wizyt po jednej godzinie – 3 wizyty Castorama, 2 wizyty Obi; stawka: 15zł brutto/godz.

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania: Status Studenta bądź Ucznia i nieprzekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Słupsk market

Autor ogłoszenia

Advanced BTL