Kierownik Zespołu Monterów Telekomunikacyjnych - Pruszcz Gdański

Kierownik Zespołu Monterów Telekomunikacyjnych

Miasto: Ogłoszenia Pruszcz Gdański, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy dostarczającej rozwiązania outsourcingowe dla sektora telekomunikacyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ZESPOŁU MONTERÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH
Miejsce pracy: WOJ. POMORSKIE (PRUSZCZ GDAŃSKI, STAROGARD GDAŃSKI, TCZEW)
Nr ref.: KIEROWNIK/07/12/POMORSKIE

Cel pracy:

Nadzór nad podległymi monterami oraz dbałość o odpowiedni poziom KPI finansowych i jakościowych.
Obowiązki:

Nadzór nad podległym zespołem Telemonterów
Planowanie i rozliczanie czasu pracy podległego zespołu
Współpracę z przedstawicielami Klientów
Pozyskiwanie niezbędnych zezwoleń urzędowych na prowadzenie prac
Sporządzanie raportów
Współpracę z podwykonawcami

Wymagania:

Praktyczna znajomość branży telekomunikacyjnej
Doświadczenie w zarządzaniu strukturą rozproszoną
Dobra obsługa pakietu MS OFFICE
Znajomość przepisów prawa pracy (podstawowe zapisy KP - czas pracy, kary i wyróżnienia, rodzaje umów i wypowiedzeń)
Umiejętność sporządzania grafików pracy
Prawo jazdy kat. B

Ponadto od Kandydata oczekujemy:

Kultury osobistej,
Autoprezentacji,
Komunikatywność, otwartość,
Sumienność,
Umiejętności pracy w zespole
Zdolności organizacyjnych
Mile widziane szkolenie z zakresu zarządzania personelem

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej Firmie z branży telekomunikacujnej
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie od 3500 zł do 4500 zł brutto miesięcznie
Premie uznaniowe uzależnioną od osiąganych wyników finansowych i jakościowych
Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, samochód służbowy)
Możliwość awansu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:
marta.fabiszak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „KIEROWNIK/07/12/POMORSKIE”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 25.07.2012 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
 INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Autor ogłoszenia

interimax

ZdjęciaZdjecia - Kierownik Zespołu Monterów Telekomunikacyjnych