Monter podzespołów elektronicznych - Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański

Monter podzespołów elektronicznych - Pruszcz Gdański

Miasto: Ogłoszenia Pruszcz Gdański, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Monter podzespołów elektronicznych

Nr ref: MPE/11/2016/GDA
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:
• realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z wymaganiami ergonomii, przepisami BHP,
• montowanie podzespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
• wykonywanie pomiarów parametrów, programowanie podzespołów zgodnie z dokumentacją i wymaganiami klienta,
• dokumentowanie wykonanego montażu podzespołów w L7,
• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Od Kandydatów oczekujemy:
• minimum wykształcenia zawodowego,
• dobrej organizacji pracy własnej,
• umiejętności pracy w zespole,
• motywacji i chęci do pracy,
• doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Oferujemy:
• zatrudnienie na cały etat,
• pracę w godzinach 6:00-14:00; możliwe jest też wydłużenie godzin pracy lub praca na drugiej zmianie od 14:00 do 22:00,
• stawkę 14 zł brutto/h.

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.

Autor ogłoszenia

Adecco

Telefon: 587702878