Pracownik produkcji - Pruszcz Gdański

Pracownik produkcji

Miasto: Ogłoszenia Pruszcz Gdański, Region: Lubelskie

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr.ref.:NH/PPPR/2505
wymagania:

mile widziany status osoby uczącej się do 26 roku życia
chęć do pracy
sumienność i rzetelność

obowiązki:

prosta praca na produkcji
oferujemy:

umowę zlecenie
7,50 netto/h
praca dorywcza od zaraz
praca od czerwca
opis dodatkowy:

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@new-horizon.eu podając w treści wiadomości numer referencyjny NH/PPP/2704. Do CV proszę dopisać klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)\"

Autor ogłoszenia

New Horizon

Telefon: 58 341-45-06