Pracownik magazynowy 1/2 etatu - Straszyn - 6:00-10:00 - Pruszcz Gdański

Pracownik magazynowy 1/2 etatu - Straszyn - 6:00-10:00

Miasto: Ogłoszenia Pruszcz Gdański, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z wiodących dostawców usług kurierskich, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy 1/2 etatu

Nr ref.: STR/03/2017/GDA

Miejsce pracy: Straszyn

Do Twoich zadań należeć będzie:
+pomoc w załadunku i rozładunku aut kurierskich,
+układanie paczek,
+prace magazynowe,
pozostałe zadania zlecone przez przełożonego.

Bądź na TAK, jeśli:
+nie boisz się pracy fizycznej,
+możesz rozpocząć pracę od kwietnia,
+dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku.

Co uzyskasz?
+umowę o pracę,
+zatrudnienie od kwietnia,
+pracę na 1/2 etatu w godzinach 6:00-10:00,
+wynagrodzenie 1176 zł brutto/miesiąc.

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.

CV prosimy kierować na anna.wisniewska@adecco.com

W tytule maila prosimy podać numer referencyjny STR/03/2017/GDA.

Autor ogłoszenia

Adecco Polska

ZdjęciaZdjecia - Pracownik magazynowy 1/2 etatu - Straszyn - 6:00-10:00