Inwentaryzacja Malbork 6.02 - ostatnie miejsca - Malbork

Inwentaryzacja Malbork 6.02 - ostatnie miejsca

Miasto: Ogłoszenia Malbork, Region: Lubelskie

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy inwentaryzacji na terenie Malborka w dniu 06.02.2011 (niedziela)

Wymagania:

- pełnoletność

- chęć uczestnictwa w inwentaryzacji (zależy nam na osobach, które zgłaszają się poważnie i na pewno przyjdą)

Obowiązki:

- ręczne przeliczanie towaru

Oferujemy:

- wynagrodzenie 7,5 zł brutto za godzinę

- praca w godzinach 17.15 - 23

Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska wraz z nr tel. na adres: rekrutacja@hands2work.pl, w temacie maila umieszczając numer referencyjny BOMMa/3m6/02/11
Osobom, które wyślą swoje zgłoszenie, odsyłamy umowę mailem, którą trzeba odesłać do nas wypełnioną również za pomocą poczty mailowej.

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074

Autor ogłoszenia

Hands2work Sp. z o. o.

Telefon: 58 511 02 20