Hostessy 10zł netto/godzinę - Malbork

Hostessy 10zł netto/godzinę

Miasto: Ogłoszenia Malbork, Region: Lubelskie

Laudam Praca Sp z o.o jest Agencją Pracy Tymczasowej prężnie działającą na rynku zagranicznym oraz polskim. Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta, osób na stanowisko: Hostessy 10pln netto/ godzinę

Zadania:
reklamowanie produktów z branży farmaceutycznej

Wymagania:
osoby chętne do pracy kilka razy w tygodniu
mile widziani studenci
możliwość stałej współpracy

Oferta:
umowa zlecenie
10PLN/netto za godzinę
bezstresowa atmosfera
praca na terenie Malborka

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu TYLKO z wybranymi kandydatami

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: patrycja.prochenka@laudam.pl lub kontaktować się pod numerem tel. komórkowego: 605 655 016 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.30

Laudam Praca Sp. z o.o.
3 Maja 46
Sopot 81-743

kom: 0605 655 016

Autor ogłoszenia

Patrycja Prochenka

Telefon: 48605655016