MISTRZ PRODUKCJI / BRYGADZISTA - Lębork

MISTRZ PRODUKCJI / BRYGADZISTA

Miasto: Ogłoszenia Lębork, Region: Lubelskie

LEBO recruitment
Dla naszego klienta, lidera w branży automatyka i elektroenergetyka poszukujemy na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI/BRYGADZISTA

OBOWIĄZKI
• organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji, w tym nad terminowym wykonaniem planów produkcyjnych
• odpowiedzialność za zapewnianie surowców i materiałów do bieżącej produkcji
• zapewnienie odpowiedniej jakości produkcji i zgodności z obowiązującymi normami
• kierowanie podległym zespołem pracowników
• zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy na podległym obszarze
• inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających efektywność pracy

OCZEKIWANIA
• wykształcenie techniczne min średnie
• dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• umiejętność planowania produkcji i organizacji czasu pracy
• 3 - 5 lat doświadczenia w obszarze produkcji
• gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym
• obsługa komputera

Dodatkowe informacje:
Paczoska Anna
tel. 515 120 202

ŁOWCY DOSKONALI
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY!!!
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287/1a
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@lebo-hr.pl, podając w temacie listu numer referencyjny (MP/07/09) oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Autor ogłoszenia

Anna Paczoska

Telefon: 515 120 202