ELEKTRYK/AUTOMATYK - Lębork

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Miasto: Ogłoszenia Lębork, Region: Lubelskie

LEBO recruitment
Dla naszego klienta, lidera w branży automatyka i elektroenergetyka poszukujemy na stanowisko:

OBOWIĄZKI

• przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego
• uruchamianie maszyn i urządzeń produkcyjnych
• dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę maszyn i zapobieganie sytuacjom awaryjnym
• dokonywanie przeglądów oraz napraw uszkodzonych maszyn urządzeń i sprzętu

OCZEKIWANIA

• wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu elektryk
• uprawnienia do 1 kV eksploatacyjne
• 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• czytanie dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• obsługa komputera

Dodatkowe informacje:
Paczoska Anna
tel. 515 120 202

ŁOWCY DOSKONALI
ATRAKCYJNE OFERTY PRACY!!!
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287/1a

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@lebo-hr.pl, podając w temacie listu numer referencyjny (EL/07/09) oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Autor ogłoszenia

Anna Paczoska

Telefon: 515 120 202