Manager ds. Budowy i Kierowania Zespołem USŁUGOWYM - Lębork

Manager ds. Budowy i Kierowania Zespołem USŁUGOWYM

Miasto: Ogłoszenia Lębork, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
W związku z dynamicznym rozwojem sieci usługowej poszukujemy, do współpracy na terenie całego województwa oraz regionu, w szczególności w miastach i ich okolicach, osób na stanowisko:
Manager ds. Budowy i Kierowania Zespołem Usługowym .
Zadania stanowiskowe:
Profesjonalna budowa zespołu usługowego; Profesjonalne zarządzanie zespołem usługowym; Koordynowanie procesu rekrutacji i sprzedaży; Bezpośrednie Wsparcie członków Zespołu Usługowego; Zdobywanie nowych klientów ; Budowanie sieci usługowej poprzez aktywną reklamę ; Budowanie banku informacji o klientach oraz o kontrahentach ; negocjacje z kontrahentami ; Aktywne pozyskiwanie członków zespołu; Osiąganie założonych celów rekrutacyjnych i usługowych.
Poszukujemy wyłącznie osób, które są przedsiębiorcze i potrafią współpracować, prowadzić nowy biznes i uzyskiwać najlepsze wyniki na rynku w nowopowstającym sektorze.
Już w pierwszym etapie współpracy, tuż po podpisaniu umowy oraz klauzuli poufności, nasz Współpracownik otrzymuje Profesjonalne Wsparcie Prowadzenia Biznesu, stałą opiekę z ramienia firmy oraz najlepszy system zarządzania, biznesu i współpracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:
Od przyszłego pracownika wymagamy:
Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe);
Wiek minimum 27 lat;
Przedsiębiorczości, samodyscypliny, nastawienia na CEL , aktywność , obsługa komputera - WORD EXCEL
Niekaralność; Umiejętność budowania długoletnich relacji interpersonalnych;
Bardzo wysoka komunikatywność i kultura osobista;
Samodzielność w działaniu; Orientacja na rozwój i sukces;
Przyszłemu pracownikowi oferujemy:
Oddział regionalny tylko i wyłącznie po osiągnięciu wyznaczonego planu i rozwoju
Wsparcie w procesie rekrutacyjnym ; Profesjonalne szkolenia;
Wysokie prowizje usługowe
Stałą opiekę Dyrektora Zarządzającego
Profesjonalne Wsparcie Rekrutacyjne już na pierwszym etapie współpracy;
Jasne warunki współpracy, zarobki adekwatne do osiąganych celów
Możliwość rozwoju kariery zawodowej i ciągłego podnoszenia kwalifikacji osobistych;

Z radością powitamy Cię w naszym zespole

Autor ogłoszenia

castor