okuwacz, stolarz maszynowy, stolarz-lakiernik, szklarz, pracownik do nakladania silikonu - Lębork

okuwacz, stolarz maszynowy, stolarz-lakiernik, szklarz, pracownik do nakladania silikonu

Miasto: Ogłoszenia Lębork, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Lęborka poszukujemy kandydatów na stanowiska:

okuwacz, stolarz maszynowy, stolarz-lakiernik, szklarz, pracownik do nakładania silikonu (nr ref. S_1380)

Miejsce pracy: Lębork

Zakres obowiązków:

- wymierzanie, wycinanie, dopasowywanie oraz klejenie szkła
- obróbka maszynowa drewnianych okien i drzwi w oparciu o rysunek techniczny
- obsługa maszyn produkcyjnych (wrębiarki, strugarki, frezarki, pantograf, itp.)
- okuwanie skrzydeł i ram okiennych oraz drzwiowych
- lakierowanie drewnianych okien i drzwi za pomocą odpowiednich pistoletów i narzędzi
- nakładanie silikonu

Wymagania:

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
- doświadczenia przy produkcji okien i drzwi na wyżej wymienionych stanowiskach
- umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami oraz maszynami stolarskimi (strugarki, frezarki, pantograf, wrębiarki, pistolety lakiernicze, itp.)
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- doświadczenie przy nakładaniu silikonu
- dokładność i precyzja

Nasz Klient oferuje:

- stałe zatrudnienie w Lęborku w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację online na stronie internetowej www.randstad.pl