Specjalista ds. Automatyzacji CNC - Gryfice - Kwidzyn

Specjalista ds. Automatyzacji CNC - Gryfice

Miasto: Ogłoszenia Kwidzyn, Region: Lubelskie

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.

Obecnie dysponujemy ofertą pracy na stanowisko: Specjalista ds. Automatyzacji CNC - Gryfice

Opis stanowiska pracy
* Obsługa i programowanie maszyn CNC
* Samodzielne ustawianie maszyn CNC
* Przygotowanie oraz obróbka materiału na potrzeby produkcji
* Nadzór nad poprawnością wykonywanego produktu
* Wdrażanie, rozwój nowych produktów
* Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń

Wymagania
* Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne
* Min. 3 letnie doświadczenie w pracy o podobnym profilu
* Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
* Praktyczna znajomość układów i obwodów sterowania maszyn CNC
* Znajomość języka angielskiego
* Dodatkowym atutem będzie:
* Znajomość programów do programowania sterowników STEP 7 MicroWIN, programów do paneli operatorskich Pro Tool, Pro-face lub innych
* Doświadczenia na stanowisku programisty frezarek i tokarek CNC

Zainteresowane osoby prosimy o zalogowanie się na poniższy link:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

\"Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych\"
Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Autor ogłoszenia

Start People

Telefon: 586608082