Specjalista ds. Kadr i płac (Kościerzyna) - Kościerzyna

Specjalista ds. Kadr i płac (Kościerzyna)

Miasto: Ogłoszenia Kościerzyna, Region: Lubelskie

Naszym klientem jest firma z branży ciepłowniczej. W związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje za naszym pośrednictwem osoby na wskazane stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr Ref P 098/12
Miejsce pracy: Kościerzyna

Zadania:
Kompleksowa obsługa firmy w zakresie kadrowo - płacowym: prowadzenie dokumentacji personalnej i administrowanie bazą danych pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie bilansów i raportów wewnętrznych.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi itp.),
• Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej,
• Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy
• Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo – płacowych,
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
• Wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne,
• Umiejętność pracy w stresie
• Doskonała umiejętność organizacji pracy,
• Dokładność, sumienność.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
z zaznaczonym numerem referencyjnym i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: ewojciszke@perfectconsulting.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Elżbieta Wojciszke

Telefon: 058 690 60 60