Specjalista ds. Kadr i płac (Kościerzyna) - Kościerzyna

Specjalista ds. Kadr i płac (Kościerzyna)

Miasto: Ogłoszenia Kościerzyna, Region: Lubelskie

Perfect Consulting poszukuje dla swojego Klienta osoby na wskazane stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Nr Ref P 023/03
Miejsce pracy: Kościerzyna

Zadania:
Kompleksowa obsługa firmy w zakresie kadrowo - płacowym: prowadzenie dokumentacji personalnej i administrowanie bazą danych pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie bilansów i raportów wewnętrznych.

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi itp.),
•Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej,
•Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy
•Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo – płacowych,
•Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
•Wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne,
•Umiejętność pracy w stresie
•Doskonała umiejętność organizacji pracy,
•Dokładność, sumienność.

Oferujemy:
•Zatrudnienie na umowę o pracę,
•Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji przez stronę Perfect Consulting http://perfectconsulting.pl/cv/pc/logowanie.php lub przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:

Perfect Consulting
ul. Świętojańska 18/2
81-368 Gdynia

Autor ogłoszenia

Elżbieta

Telefon: 058 690 60 60